Ankieta - Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 maja 2021

Powiat Ostrowiecki rozpoczął prace związane z opracowaniem Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+. Prace obejmują przeprowadzenie kompleksowej diagnozy społeczno-gospodarczej powiatu oraz określenie celów i zadań, mających zapewnić jego długofalowy rozwój społeczno-gospodarczy. Aby Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+ stanowiła faktyczną odpowiedź na problemy, potrzeby i oczekiwania mieszkańców, zorganizowane zostało dedykowane badanie ankietowe.
Ankieta dostępna jest pod linkiem:
https://frdl.org.pl/ankiety/ankieta-dla-mieszkancow-powiatu-ostrowieckiego
Ankieta jest całkowicie anonimowa a Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane i uzyskane informacje będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby opracowania Strategii. W żaden sposób indywidualne odpowiedzi nie będą publicznie udostępniane.
Serdecznie Państwa zachęcamy do wypełnienia ankiety. Tworzą ją głównie pytania zamknięte, więc całość nie powinna zająć Państwu więcej niż 10-15 minut. Wierzymy, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące a poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację zadań Powiatu zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Ankietę prosimy wypełniać do dnia 04.06.2021 r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-05-20
Data publikacji:2021-05-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Róża Kołodziejska
Liczba odwiedzin:298