CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

Ferie 2013

 

Pod opieką koordynatora projektu dzieci zorganizowały warsztaty artystyczne z udziałem swoich „sąsiadów” - twórców ludowych m.in. Urszulą Cieślik, Janem Kopciałem, Józefem Fryźlem, Dorotą Podgórską oraz Mieczysławem Siepietowskim. Spotkania odbywały się w trzech świetlicach wiejskich w Bałtowie, Michałowie i Wólce Bałtowskiej Kolonii. W ramach projektu uczestnicy zorganizowali „Dzień Zdrowego Żywienia”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z owczarkiem niemieckim, którego właściciel pan Michał Smoliński opowiedział wszystkim jak należy opiekować się psem tej rasy, by stał się opiekunem i przyjacielem człowieka. Dzieci miały okazję uczestniczyć w kuligu z ogniskiem i kiełbaskami. Wszyscy chętni wzięli również udział w konkursie gminnym „Herb naszej gminy” i w balu karnawałowym. Z realizacji projektu powstał blog prowadzony przez dzieci i młodzież pod nazwą „Sąsiad i jego inspiracje”, na który serdecznie zapraszamy: www.sasiad-i-jego-inspiracje.blogspot.com.
Serdeczne podziękowania kierujemy do osób, które wsparły nas w realizacji projektu: Radnego Powiatowego pana Huberta Żądło, Radnych Rady Gminy w Bałtowie panów Piotra Pelczarskiego i Jerzego Gierczaka, sołtysa Wólki Bałtowskiej Kolonii pani Grażyny Muchalskiej, pana Jacka Jesionka, twórców ludowych oraz pracowników biblioteki .

 

 

 
 
 
Aktualności
 

Zarządzenie Wójta Gminy Bałtów w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w PSP oraz klas pierwszych PSP prowadzonych przez Gminę Bałtów na rok szkolny 2019/2020

  


Punkt Pomocy w Urzędzie Gminy w Bałtowie przy wypełnianiu wniosków - Program „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Bałtów Hubert Żądło informuje, że uruchamia w Urzędzie Gminy w Bałtowie  punkt pomocy dla Mieszkańców Gminy Bałtów przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie z Programu „Czyste Powietrze”.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w terminie od 11 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy w Bałtowie w pokoju nr 13
(I piętro) w godzinach pracy Urzędu 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.


Sieć gazowa w Gminie Bałtów

Już wkrótce Gmina Bałtów przystąpi do działań zmierzających do utworzenia na jej terenie sieci gazowej średniego ciśnienia. Współpraca z Polską Spółką Gazownictwa w tym zakresie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym.

– Moim głównym celem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców – mówi Hubert Żądło, Wójt Gminy Bałtów – gaz ziemny jest ekologicznym i ekonomicznym źródłem energii, co ważne, również bezpiecznym. Mam nadzieję, że plan się powiedzie, co wpłynie na poprawę standardu życia mieszkańców i ochronę środowiska naturalnego.


Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia i użyczenia z dnia 04.06.2019 r.

   


Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu ostrowieckiego dot. wystąpienia burz z gradem


Życzenia wakacyjne


Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy w Bałtowie dot. przedstawienia przez Wójta Gminy Bałtów ,,Raportu o stanie Gminy Bałtów za 2018 rok'' i zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem

   


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com