CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bałtowie reprezentantami województwa świętokrzyskiego

 

 W Centrum Edukacyjnym „Szklany Dom” w Ciekotach k/ Masłowa zmierzyli się oni z innymi uczestnikami z całego województwa świętokrzyskiego. Dzielnie kibicowały im opiekunki: Pani Anna Smolińska i Pani Edyta Maziarska.
W Finale Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z zakresu matematyki, techniki, przyrody i informatyki ogromną wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza program nauczania wykazali się: Basia Podgórska, Mateusz Cielecki, Natalia Antoniewicz (klasa IV) oraz Kinga Grudniewska, Weronika Gierczyk i Weronika Zielińska (klasa V). W prezentacji projektów godnie reprezentowali się czwartoklasiści w składzie: Natalia Antonkiewicz, Oliwia Gross, Julia Piotrowska, Natalia Stryjaś, Basia Podgórska.  W skład drużyny piątoklasistów weszli : Wioletta Kudas, Julia Kozieł, Adrian Kaczmarzyk i Kacper Jabłoński. I to właśnie oni odnieśli sukces. Prezentacja „Mały meteorolog na wycieczce” okazał się sukcesem – uplasował się na honorowym III miejscu. W związku z powyższym uczniowie klasy V będą  reprezentować nie tylko Szkołę Podstawową w ZSP w Bałtowie, ale i całe województwo świętokrzyskie na Ponadregionalnym Festiwalu Projektu.
 

 

 
 
 
Aktualności
 

Zarządzenie Wójta Gminy Bałtów w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w PSP oraz klas pierwszych PSP prowadzonych przez Gminę Bałtów na rok szkolny 2019/2020

  


Punkt Pomocy w Urzędzie Gminy w Bałtowie przy wypełnianiu wniosków - Program „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Bałtów Hubert Żądło informuje, że uruchamia w Urzędzie Gminy w Bałtowie  punkt pomocy dla Mieszkańców Gminy Bałtów przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie z Programu „Czyste Powietrze”.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w terminie od 11 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy w Bałtowie w pokoju nr 13
(I piętro) w godzinach pracy Urzędu 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.


Sieć gazowa w Gminie Bałtów

Już wkrótce Gmina Bałtów przystąpi do działań zmierzających do utworzenia na jej terenie sieci gazowej średniego ciśnienia. Współpraca z Polską Spółką Gazownictwa w tym zakresie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym.

– Moim głównym celem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców – mówi Hubert Żądło, Wójt Gminy Bałtów – gaz ziemny jest ekologicznym i ekonomicznym źródłem energii, co ważne, również bezpiecznym. Mam nadzieję, że plan się powiedzie, co wpłynie na poprawę standardu życia mieszkańców i ochronę środowiska naturalnego.


Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia i użyczenia z dnia 04.06.2019 r.

   


Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu ostrowieckiego dot. wystąpienia burz z gradem


Życzenia wakacyjne


Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy w Bałtowie dot. przedstawienia przez Wójta Gminy Bałtów ,,Raportu o stanie Gminy Bałtów za 2018 rok'' i zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem

   


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com