Gmina BałtówCertyfikatHerb Gminy Bałtów
Gmina Bałtów
Okół z lotu ptaka
Gmina Bałtów
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Gmina Bałtów
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Gmina Bałtów
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Gmina Bałtów
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Gmina Bałtów
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Gmina Bałtów
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Gmina Bałtów
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Gmina Bałtów
Rollercoaster
Gmina Bałtów
JuraPark Bałtów
Gmina Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Gmina Bałtów
Kościół parafialny w Bałtowie
Gmina Bałtów
Bałtowski Zwierzyniec
Aktualności - Archiwum
 
 

Dzień Dziecka z pomysłem

 

    Podczas wydarzenia zaprezentowali się soliści i duety w repertuarze angielsko-, hiszpańsko-, czesko- i włoskojęzycznym. Publiczność gromko oklaskiwała wykonania między innymi takich hitów jak: „Sofia”, „Bella Ciao” czy „Jožin z bažin” . Nad przebiegiem konkursowych zmagań czuwało jury w składzie: Pani Dyrektor Lidia Pastuszka, Pani Aneta Schindler oraz Aleksandra Wójtowicz uczennica kl. IIIa, reprezentująca Samorząd Uczniowski. Poziom wykonania był wysoki, dlatego też członkowie jury mieli ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie I miejsce zajęła uczennica kl. IIIa Oliwia Zając, II miejsce uczennica kl. VII Patrycja Baran, a III miejsce przyznano  ex aequo Aleksandrze Majewskiej z kl. VI oraz Patrycji Krawczyk z kl. V. Wyróżnieni zostali uczniowie kl. IV: Wiktoria Zielińska, Wiktoria Mgłosiek, Hubert Wisowski i Bartosz Kamiński. Organizatorami przedsięwzięcia były Panie: Zuzanna Kacała, Aneta Schindler, Agnieszka Biesiada-Gruszczyńska oraz Magdalena Wójcik.

    W tym dniu uczniowie wzięli także udział w Szkolnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod hasłem: „Bądź świadomy – bądź bezpieczny”. Zawody składały się z 3 etapów: wiedzy teoretycznej, praktycznego poruszania się rowerem i umiejętności bandażowania. Celem turnieju było propagowanie prawidłowego zachowania na drodze oraz kształcenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy. W drodze zdrowej rywalizacji został wyłoniony zwycięski zespół i w tym roku jest nim klasa V. Organizatorkami zawodów były Panie Małgorzata Wąsik i Iwona Gałaczyńska.

 

 
 
 
 
Aktualności
 

Zarządzenie Wójta Gminy Bałtów w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w PSP oraz klas pierwszych PSP prowadzonych przez Gminę Bałtów na rok szkolny 2019/2020

  


Punkt Pomocy w Urzędzie Gminy w Bałtowie przy wypełnianiu wniosków - Program „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Bałtów Hubert Żądło informuje, iż w Urzędzie Gminy w Bałtowie  działa punkt pomocy dla Mieszkańców Gminy Bałtów przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie z Programu „Czyste Powietrze”.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w Urzędzie Gminy w Bałtowie w pokoju nr 13
(I piętro) w godzinach pracy Urzędu 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.


Sieć gazowa w Gminie Bałtów

Wójt Gminy Bałtów zachęca do wypełniania ankiet dotyczących gazownictwa w Gminie Bałtów. Działania te będą zmierzały do utworzenia na jej terenie sieci gazowej średniego ciśnienia. Współpraca z Polską Spółką Gazownictwa w tym zakresie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym.

– Moim głównym celem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców – mówi Hubert Żądło, Wójt Gminy Bałtów – gaz ziemny jest ekologicznym i ekonomicznym źródłem energii, co ważne, również bezpiecznym. Mam nadzieję, że plan się powiedzie, co wpłynie na poprawę standardu życia mieszkańców i ochronę środowiska naturalnego.


PODZIĘKOWANIE

   


Akcja społeczna pod hasłem

Wójt Gminy Bałtów
serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję społeczną pod hasłem
„Razem dla rzecz dzieci”,

która odbędzie się
w środę (21.08.2019r) o godzinie 16.00.
Zbiórka pod starym budynkiem Szkoły w Bałtowie.

Akcja ta polegać będzie na pomocy przy przewożeniu wyposażenia i materiałów dydaktycznych ze starego obiektu Szkoły do nowego budynku Szkoły Podstawowej w Bałtowie.
 Mile widziane będzie również wsparcie akcji poprzez osoby posiadające samochody o większej ładowności bądź ciągniki rolnicze z przyczepami, aby móc szybko i sprawnie przewozić ławki oraz meble szkolne a także drobne materiały dydaktyczne.


ZAWIADOMIENIE DOTYCZĄCE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO


Zaproszenie na Dożynki Gminne

 


więcej aktuaności
 
System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com