CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

Dzień Dziecka z pomysłem

 

    Podczas wydarzenia zaprezentowali się soliści i duety w repertuarze angielsko-, hiszpańsko-, czesko- i włoskojęzycznym. Publiczność gromko oklaskiwała wykonania między innymi takich hitów jak: „Sofia”, „Bella Ciao” czy „Jožin z bažin” . Nad przebiegiem konkursowych zmagań czuwało jury w składzie: Pani Dyrektor Lidia Pastuszka, Pani Aneta Schindler oraz Aleksandra Wójtowicz uczennica kl. IIIa, reprezentująca Samorząd Uczniowski. Poziom wykonania był wysoki, dlatego też członkowie jury mieli ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie I miejsce zajęła uczennica kl. IIIa Oliwia Zając, II miejsce uczennica kl. VII Patrycja Baran, a III miejsce przyznano  ex aequo Aleksandrze Majewskiej z kl. VI oraz Patrycji Krawczyk z kl. V. Wyróżnieni zostali uczniowie kl. IV: Wiktoria Zielińska, Wiktoria Mgłosiek, Hubert Wisowski i Bartosz Kamiński. Organizatorami przedsięwzięcia były Panie: Zuzanna Kacała, Aneta Schindler, Agnieszka Biesiada-Gruszczyńska oraz Magdalena Wójcik.

    W tym dniu uczniowie wzięli także udział w Szkolnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod hasłem: „Bądź świadomy – bądź bezpieczny”. Zawody składały się z 3 etapów: wiedzy teoretycznej, praktycznego poruszania się rowerem i umiejętności bandażowania. Celem turnieju było propagowanie prawidłowego zachowania na drodze oraz kształcenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy. W drodze zdrowej rywalizacji został wyłoniony zwycięski zespół i w tym roku jest nim klasa V. Organizatorkami zawodów były Panie Małgorzata Wąsik i Iwona Gałaczyńska.

 

 
 
 
 
Aktualności
 

Zarządzenie Wójta Gminy Bałtów w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w PSP oraz klas pierwszych PSP prowadzonych przez Gminę Bałtów na rok szkolny 2019/2020

  


Punkt Pomocy w Urzędzie Gminy w Bałtowie przy wypełnianiu wniosków - Program „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Bałtów Hubert Żądło informuje, że uruchamia w Urzędzie Gminy w Bałtowie  punkt pomocy dla Mieszkańców Gminy Bałtów przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie z Programu „Czyste Powietrze”.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w terminie od 11 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy w Bałtowie w pokoju nr 13
(I piętro) w godzinach pracy Urzędu 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.


Sieć gazowa w Gminie Bałtów

Już wkrótce Gmina Bałtów przystąpi do działań zmierzających do utworzenia na jej terenie sieci gazowej średniego ciśnienia. Współpraca z Polską Spółką Gazownictwa w tym zakresie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym.

– Moim głównym celem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców – mówi Hubert Żądło, Wójt Gminy Bałtów – gaz ziemny jest ekologicznym i ekonomicznym źródłem energii, co ważne, również bezpiecznym. Mam nadzieję, że plan się powiedzie, co wpłynie na poprawę standardu życia mieszkańców i ochronę środowiska naturalnego.


Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia i użyczenia z dnia 04.06.2019 r.

   


Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu ostrowieckiego dot. wystąpienia burz z gradem


Życzenia wakacyjne


Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy w Bałtowie dot. przedstawienia przez Wójta Gminy Bałtów ,,Raportu o stanie Gminy Bałtów za 2018 rok'' i zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem

   


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com