CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

Ostatnia uroczysta Sesja Rady Gminy w Bałtowie w kadencji 2014-2018

 

Sesja Rady Gminy w Bałtowie była również symboliczna dla Wójta Andrzeja Jabłońskiego, który po 12-stu latach pracy w Urzędzie Gminy w Bałtowie zmienia plany zawodowe. Za wieloletnią pracę na rzecz Gminy Bałtów, która zaowocowała powstaniem wielu kluczowych inwestycji infrastrukturalnych, za rzetelne wykonywanie obowiązków i dobre zarządzanie Gminą podziękowania na ręce Wójta Gminy Bałtów – Andrzeja Jabłońskiego złożyli m.in.: Przewodniczący Rady Gminy w Bałtowie wraz z radnymi Gminy Bałtów, sołtysi, Radny Powiatu Ostrowieckiego – Hubert Żądło, Dyrektor Biura Poselskiego Posła Kazimierza Kotowskiego – Robert Sobieraj, Prezes Stowarzyszenia LGD „Krzemienny Krąg” – Jarosław Kuba, Komendant Komisariatu Policji w Ćmielowie - Andrzej Kania, Proboszcz Parafii Polsko-Katolickiej św. Franciszka z Asyżu – ks. Hubert Szryt, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bałtowie – Lidia Pastuszka, Dyrektor PSP im. Legionów Polskich w Okole – Joanna Adamus, kierownictwo jednostek podległych, przedstawiciele Zespołu Ludowego „Biesiada” i „Bałtowianie” oraz pracownicy Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych Gminy.Ostatnia uroczysta Sesja Rady Gminy w Bałtowie w kadencji 2014-2018 była również doskonałą okazją, aby złożyć oficjalne gratulacje i życzenia na ręce Wójta Elekta – Huberta Żądło oraz wszystkich nowo wybranych Radnych, którzy zasiądą w składzie Rady Gminy w Bałtowie na okres kadencji 2018-2023.

 

  
 
 
 
Aktualności
 

Zwrot podatku akcyzowego w 2019 roku

Od 1 lutego 2019 roku rusza nabór wniosków o zwrot podatku akcyzowego.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej można składać w dwóch terminach:
•    od 1 lutego 2019 r. do 28 lutego 2019 r. należy złożyć wniosek wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.,
•    od 1 sierpnia 2019 r. do 2 września 2019 r. należy złożyć wniosek wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2019 r. do 31 lipca 2019 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2019 r

Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2019 r. wynosi:
100,00 l * ilość ha użytków rolnych
oraz
30,00 l * średnia roczna liczba dużych jednostek przeliczeniowych bydła.


Informacja

XI Bałtowski Koncert Kolęd i Pastorałek zaplanowany na 20 stycznia 2019 r. w Kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Bałtowie zostaje odwołany.
Przepraszamy.


Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie programu Czyste Powietrze


XI Bałtowski Koncert Kolęd i Pastorałek


Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym ograniczonym

   


Informacja

Na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej rozpoczęła się realizacja bezpłatnego szkolenia skierowanego do mieszkańców gmin z terenu województwa świętokrzyskiego. Szkolenie dotyczy systemu opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Uczestnicy mają zapewniony zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie, materiały szkoleniowe (tj. teczka, notatnik, długopis, pendrive), oraz zakwaterowanie w hotelu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny !


Link do formularza zgłoszeniowego:

https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/zamosc/klosz-3

Więcej informacji znajduje się w załączonej ulotce.


Ferie z Biblioteką


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com