CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

„Interaktywna Matematyka”

 

Turniej składał się z ośmiu konkurencji. Trzyosobowe zespoły klasowe rywalizowały ze sobą rozwiązując interaktywne krzyżówki czy test online na czas, sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia. Były również zadania dotyczące kodowania oraz tworzenia prac plastycznych. Dzięki temu powstały plakaty Królowej Matematyki, stworzone z figur geometrycznych. Aby pokazać , że matematyka jest królową wszystkich nauk, uczniowie oglądali krótkie filmy dotyczące jej zastosowania w różnych dziedzinach życia i recytowali wiersze. Również dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-II wzięły udział w obchodach Szkolnego Dnia Matematyki przygotowując i prezentując „Marzannę” z figur geometrycznych, którą to pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę. Rywalizacja była zacięta, a zabawa przednia.

 Jury w składzie: Dyrektor Szkoły Joanna Adamus,  przedstawiciel  Rady Rodziców Anna Dwojak , Radny Gminy Bałtów Piotr Wyroda oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Kamil Wyroda miało twardy orzech do zgryzienia. W międzyklasowych zmaganiach pierwsze miejsce zajęła klasa VII w składzie: Oliwia Kawałek, Oliwia Stańczyk, Kacper Jadczak, drugie klasa III: Hanna Kołodziejczak, Emilian Cielebąk, Zofia Letkiewicz, trzecie zaś klasa IV: Maja Kawałek, Bartłomiej Linart, Leon Lasota.

Pani Dyrektor Joanna Adamus wraz z Królową Matematyką wręczyły dyplomy i pamiątkowe medale dla zwycięskich ekip, które zostały ufundowane przez Pana Pawła Samsonowskiego właściciela firmy Kamieniarstwo Artystyczne z Ostrowca Świętokrzyskiego.
 

 

 
 
 
Aktualności
 

Zarządzenie Wójta Gminy Bałtów w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w PSP oraz klas pierwszych PSP prowadzonych przez Gminę Bałtów na rok szkolny 2019/2020

  


Punkt Pomocy w Urzędzie Gminy w Bałtowie przy wypełnianiu wniosków - Program „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Bałtów Hubert Żądło informuje, że uruchamia w Urzędzie Gminy w Bałtowie  punkt pomocy dla Mieszkańców Gminy Bałtów przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie z Programu „Czyste Powietrze”.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w terminie od 11 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy w Bałtowie w pokoju nr 7
(I piętro) w godzinach pracy Urzędu 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.


Sieć gazowa w Gminie Bałtów

Już wkrótce Gmina Bałtów przystąpi do działań zmierzających do utworzenia na jej terenie sieci gazowej średniego ciśnienia. Współpraca z Polską Spółką Gazownictwa w tym zakresie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym.

– Moim głównym celem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców – mówi Hubert Żądło, Wójt Gminy Bałtów – gaz ziemny jest ekologicznym i ekonomicznym źródłem energii, co ważne, również bezpiecznym. Mam nadzieję, że plan się powiedzie, co wpłynie na poprawę standardu życia mieszkańców i ochronę środowiska naturalnego.

Ankiety
W najbliższym czasie pracownicy urzędu postarają się dotrzeć do mieszkańców z ankietami na podstawie, których zostanie określone realne zapotrzebowanie na takie źródło energii. Tylko od chęci wykonania przyłączy i zainteresowania szerokiego grona osób będzie możliwe powstanie gazociągu. Proces gazyfikacji jest działaniem długotrwałym, uzależnionym od wielu etapów (np. analiza danych, projektowanie, wykonanie). Dlatego im wcześniej wyrazimy swoją chęć korzystania z gazu ziemnego, tym bardziej przybliżamy się do komfortu jaki nam może dać.


Ankiety dotyczące sieci gazowej.

Zapraszamy do wypełniania ankiet dotyczących przyłącza Gminy Bałtów do sieci gazowej. Poniższe ankiety prosimy o składanie w Urzędzie Gminy Bałtów w pokoju numer 13


 Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2019 r.  Urząd Gminy w Bałtowie czynny  będzie do godz. 12.00.

Za utrudnienia przepraszamy.


Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia z dnia 18.04.2019

  


WIELKANOC 2019


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com