CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

„Interaktywna Matematyka”

 

Turniej składał się z ośmiu konkurencji. Trzyosobowe zespoły klasowe rywalizowały ze sobą rozwiązując interaktywne krzyżówki czy test online na czas, sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia. Były również zadania dotyczące kodowania oraz tworzenia prac plastycznych. Dzięki temu powstały plakaty Królowej Matematyki, stworzone z figur geometrycznych. Aby pokazać , że matematyka jest królową wszystkich nauk, uczniowie oglądali krótkie filmy dotyczące jej zastosowania w różnych dziedzinach życia i recytowali wiersze. Również dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-II wzięły udział w obchodach Szkolnego Dnia Matematyki przygotowując i prezentując „Marzannę” z figur geometrycznych, którą to pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę. Rywalizacja była zacięta, a zabawa przednia.

 Jury w składzie: Dyrektor Szkoły Joanna Adamus,  przedstawiciel  Rady Rodziców Anna Dwojak , Radny Gminy Bałtów Piotr Wyroda oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Kamil Wyroda miało twardy orzech do zgryzienia. W międzyklasowych zmaganiach pierwsze miejsce zajęła klasa VII w składzie: Oliwia Kawałek, Oliwia Stańczyk, Kacper Jadczak, drugie klasa III: Hanna Kołodziejczak, Emilian Cielebąk, Zofia Letkiewicz, trzecie zaś klasa IV: Maja Kawałek, Bartłomiej Linart, Leon Lasota.

Pani Dyrektor Joanna Adamus wraz z Królową Matematyką wręczyły dyplomy i pamiątkowe medale dla zwycięskich ekip, które zostały ufundowane przez Pana Pawła Samsonowskiego właściciela firmy Kamieniarstwo Artystyczne z Ostrowca Świętokrzyskiego.
 

 

 
 
 
Aktualności
 

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

  


Zwrot podatku akcyzowego w 2018r.

Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT. W terminie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2018 r. Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2018 r. wynosi: 86,00 zł * ilość ha użytków rolnych. Pieniądze wypłacane będą w terminie: do 31 października 2018 r. przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.


Zawiadomienie o zbiórce odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Urząd Gminy w Bałtowie zawiadamia mieszkańców miejscowości: Michałów, Okół, Pętkowice, że w dniu 20.07.2018r. zostanie zorganizowana zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady należy wystawić najpóźniej do godziny 6–tej rano w dniu odbioru odpadów przed swoimi posesjami przy drogach z możliwością dojazdu samochodem ciężarowym. W przypadku, gdy do posesji nie ma dojazdu należy wystawić odpady do głównych ciągów komunikacyjnych. Wszelkie informacje w sprawie w/w zbiórki odpadów udzielane będą w Urzędzie Gminy w Bałtowie w pokoju nr 7 oraz pod numerem telefonu 41/264-10 -08 wew. 18.


Półkolonia w Gminie Bałtów

Półkolonia w Gminie Bałtów’2018 odbywa się po raz piąty. Pierwszy dzień półkolonii upływał przede wszystkim pod znakiem zajęć integrujących wszystkie grupy uczestników. Każda z trzech grup, pod czujnym okiem wychowawcy, przyjęła dla siebie nazwę, z którą od tej pory będzie się identyfikować. Podczas gier i zabaw dzieci próbowały grupowej rywalizacji i zapoznały się z zasadami konkursu na „Super kolonistę”, o którą tym razem dzieci zawalczą indywidualnie.


Informacja ZUS

  


Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie czynności ustalenia przebiegu granic nieruchomości położonych w msc. Lemierze

   


Zawiadomienie o zbiórce odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

   


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com