CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności - Archiwum
 
 

Złote Gody...

 

Przybyłych na uroczystość gości powitał Wójt Gminy Bałtów Andrzej Jabłoński, który serdecznie pogratulował Jubilatom stażu małżeńskiego i życzył wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Wójt Gminy Bałtów w imieniu Prezydenta RP dokonał uroczystego aktu dekoracji „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie”. Gratulacje i życzenia w imieniu Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek Jubilatom złożył Pan Hubert Żądło. Złote pary otrzymały kwiaty, pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe upominki z rąk Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Justyny Adamiec, Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszki Różalskiej, Przewodniczącego Rady Gminy w Bałtowie Leszka Smolińskiego oraz Radnych Gminy Bałtów. O oprawę muzyczną uroczystości zadbała  Kapela „Kunowianie”, która stworzyła wyjątkową i przepiękną atmosferę podczas tej uroczystości. Nie obyło się bez tradycyjnych "stu lat" odśpiewanych przez uczestników. Zwieńczeniem uroczystości był tort jubileuszowy i poczęstunek dla przybyłych gości.

 

 
 
 
Aktualności
 

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

  


Informacja o możliwości adopcji małych piesków

Urząd Gminy w Bałtowie informuje o możliwości adopcji małych piesków. Pieski są objęte opieką weterynaryjną, zadbane, przyjazne dla ludzi, kontaktowe, niezwykle energiczne, szybko przywiązują się do opiekunów. Nie przejawiają agresji do ludzi i zwierząt.  Informacje dotyczące adopcji można uzyskać w Urzędzie Gminy w Bałtowie, pokój nr 7 lub pod numerem telefonu 41/264 10 08 wew. 18


Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym ograniczonym

   


Informacja o nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży

   


IX Przegląd Zespołów Ludowych „Noc Świętojańska”

W dniu 20 czerwca 2018 r. na Bałtowskiej „Okręglicy” odbył się IX Przegląd Zespołów Ludowych „Noc Świętojańska”, zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bałtowie pod patronatem Wójta Gminy Andrzeja Jabłońskiego. W przeglądzie uczestniczyły zespoły ludowe: Okolanki, Bałtowianie, Biesiada pod kierunkiem instruktora muzycznego pana Pawła Cieślika. Gościnnie wystąpił Zespół Magonianki pod kierunkiem pana Krzysztofa Żaka. Wiersz Heleny Połetek „Noc Świętojańska” zaprezentowała członkini Grupy Kobiet Aktywnych z Wólki Bodzechowskiej.
Po części artystycznej uczestnicy przeglądu w barwnym korowodzie przeszli nad wodę, gdzie odbyło się puszczanie wianków. Wszystkim dziękujemy za przybycie, zespołom za piękne występy.


Ogłoszenie o rządowym programie Dobry Start


Zaproszenie


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com