CertyfikatHerb Gminy Bałtów
Okół z lotu ptaka
Wąwóz - "Żydowski Jar"
Droga do pałacu książąt Druckich-Lubeckich
Przedwojenny młyn w Bałtowie
Wąwóz lessowy w Bałtowie
Pałac książąt Druckich-Lubeckich
Spływ tratwami rzeką Kamienną
Dolina Kamiennej w Bałtowie
Rollercoaster
JuraPark Bałtów
Szwajcaria Bałtowska
Kościół parafialny w Bałtowie
Bałtowski Zwierzyniec

Aktualności
 
 

Rekrutacja do punktu przedszkolnego lub oddziału i do I klasy szkoły podstawowej

 

  

 
Oświadczenia rodziców/opiekunów dziecka  
 
Wniosek o przyjęcie dziecka do I klasy  
 
Wniosek o przyjęcie dziecka do punktu przedszkolnego lub oddziału  
 
 
 
Aktualności
 

Odbiór żywności dla osób uprawnionych z terenu Gminy Bałtów

 


Karnawał w przedszkolu

Styczeń kojarzy się wszystkim z karnawałem. A karnawał …to przecież czas zabaw. Dlatego też i przedszkolaki z  Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Bałtowie ogarnęło karnawałowe szaleństwo. Nie mogło zabraknąć oczywiście wspaniałych przebrań  i doskonałych pomysłów na zabawę. Dzieci wesoło bawiły się przy muzyce i brały udział w konkursach, wykazując się wielką pomysłowością i niespożytą energią.


Dotacje na start

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości pragnie poinformować, iż w dniach 22 stycznia – 2 lutego 2018 roku rozpoczyna II nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu ,,Dotacje na start” dofinansowany z Funduszy Europejskich.
W ramach projektu mieszkańcy gminy Bałtów, którzy ukończyli 30 rok życia będą mogli ubiegać się o bezzwrotne środki finansowe w wysokości do 46 600,00 zł (dotacja inwestycyjna 25 000,00 i wsparcie pomostowe przez okres pierwszych 12 mies. funkcjonowania firmy do 21 600,00 zł). Dodatkowo osoby będą mogły korzystać ze wsparcia szkoleniowo- doradczego.


Sezon narciarski 2018 w Bałtowie otwarty!

Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska od 13 stycznia zaprasza wszystkich miłośników białego szaleństwa do Bałtowa. Aktualne warunki na stoku oraz godziny otwarcia, planowane wydarzenia znajdziecie Państwo na profilu portalu społecznościowego Facebook: Szwajcaria Bałtowska – Bałtowski Kompleks Turystyczny oraz na stronie:
http://www.szwajcariabaltowska.pl


Samochód strażacki dla OSP w Bałtowie!

Realizując Porozumienie z dnia 20 września 2016 roku, dotyczące włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bałtowie do Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego, będącego podstawą do Decyzji Nr XIII/117 KSRG z dnia 30 listopada 2016 roku Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Gmina Bałtów dokonała zakupu średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Star 266 dla Ochotniej Straży Pożarnej w Bałtowie . Samochód został zakupiony od OSP Jabłonna w dniu 29 grudnia 2017r. i tego samego dnia został powitany przez druhów w jednostce w Bałtowie. Nowy wóz bojowy wyprodukowany został w 1989 roku, a zabudowę pożarniczą zyskał w 2005r. Wyposażony jest w jednomodułową kabinę dla 6-ciu członków załogi, zbiornik na 2300 litrów wody i 150-cio litrowy zbiornik na środek pianotwórczy, wyciągarkę o napędzie mechanicznym, pneumatyczny maszt oświetleniowy wraz z agregatem prądotwórczym, autopompę o wydajności 2000 litrów na minutę oraz zestaw hydraulicznego sprzętu do ratownictwa drogowego. Zakupiony samochód i profesjonalny sprzęt ratowniczy przyczyni się do jakości udzielania pierwszej pomocy, a także wpłynie na poprawę stanu bezpieczeństwa na drogach. Umożliwi bez zbędnej zwłoki wykonywanie zadań w ramach Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego – należy pamiętać, że ochotnicze straże pożarne są ogromnym wsparciem dla zawodowych służb ratowniczych i to właśnie ich druhowie często są pierwsi na miejscu zdarzenia i niosą pomoc mieszkańcom.


Zawiadomienie


X Bałtowski Koncert Kolęd i Pastorałek

W dniu 06 stycznia 2017 r. w Kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Bałtowie odbył się  X Bałtowski Koncert Kolęd i Pastorałek. W koncercie uczestniczyły zespoły z terenu Gminy Bałtów „Okolanki”, „Biesiada” i „Bałtowianie, które zaprezentowały piękne kolędy  i pastorałki.  Na skrzypcach zagrały dziewczynki :  Gabrysia Krawczyk i Martynka Zając oraz na klarnecie - Patrycja Krawczyk.  „Gore Gwiazda Jezusowi” zaśpiewała Ania Zając.  Zespołom akompaniował instruktor muzyczny pan Paweł Cieślik.


więcej aktuaności
 

System informacji przestrzennej województwa świętokrzyskiego
Schronisko dla zwierząt Janik
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Bałtów
Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg
Decydujmy razem
WKU Sandomierz
Rządowe Centrum Legislacji
EPUAP
Wspólna sprawa
Prowadzę jestem trzeĹşwy
Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej
Kapitał Ludzki
Kapitał Ludzki

URZĄD GMINY W BAŁTOWIE 2015realizacja: dwarazy.com