Program

w sprawie uchwalenia Rocznego Programu Współpracy Gminy Bałtów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020.

„Zdalna Szkoła + – w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”

Gmina Bałtów uzyskała dofinansowanie w kwocie 45 000,00zł na zakup laptopów wraz z oprogramowaniem Microsoft Office w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła + – w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” ze środków UE z Programu Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Gmina Bałtów, w wyniku złożonego wniosku, otrzymała dofinansowanie w wysokości 45 000,00 zł na zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu „Zdalna Szkoła +” ogłoszonego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Działanie jest sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 — w ramach konkursu grantowego Zdalna Szkoła Plus — wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego Oś Priorytetowa nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.

Zbiorcza informacja o petycjach rozpatrzonych w 2019 r.przez Wójta Gminy Bałtów