Wieczór kultury ludowej

Wycieczka do stolicy

We wrześniu 2019r. Szkoła Podstawowa w Bałtowie przystąpiła do konkursu „Przesłanie klimatyczne” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach i otrzymała nagrodę w wysokości  10 tys. zł na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych służących prowadzeniu edukacji ekologicznej stanowiących wyposażanie pracowni w szkole oraz 4 tys. zł na dofinansowanie wycieczki edukacyjno – przyrodniczo – krajoznawczej.

Najmłodsi przyjaciele biblioteki szkolnej

8 listopada 2019r. nowymi przyjaciółmi biblioteki szkolnej Szkoły Podstawowej  w Bałtowie zostali uczniowie klasy pierwszej. Na pierwsze spotkanie z biblioteką przyszli ze swoją wychowawczynią p. Justyną Jabłońską.

Coś dla ciała i ducha

Najmłodsi już znają zalety tańca. Teraz przyszła kolej na dorosłych. Od 16 listopada w Szkole Podstawowej w Bałtowie rozpoczęły się zajęcia ZUMBA FITNESS prowadzone pod czujnym okiem instruktora Aleksandry Kaczmarzyk oraz zajęcia jogi prowadzone przez panią Aleksandrę Korulczyk.

Pyszne, zdrowe, jesienne kanapki

18 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej w Bałtowie dzieci z klasy I pod kierunkiem wychowawczyni Justyny Jabłońskiej wzięły udział w zajęciach kulinarnych pod hasłem: „Smacznie, zdrowo, kolorowo”.